Mini sesje, poradnik

Cześć! Cieszę się, że dołączyłaś do mini sesji sensualnych. Przeczytaj koniecznie mój poradnik, żeby dobrze się przygotować. 🙂

Ćwiczenia przed lustrem

Oglądaj się przed lustrem, testuj różne rodzaje uśmiechu, spojrzeń. Ćwicz ciało przed lustrem, jakie ustawienia są korzystne. Przeglądaj magazyny mody – sesje zdjęciowe i reklamy – spróbuj ćwiczyć i robić pozy przed lustrem tak jak na zdjęciach. Na sesji oczywiście pomagam i mówię co zrobić, jednak jest zupełnie inna współpraca z osobą świadomą swojego ciała. Im więcej będziesz ćwiczyć, tym lepsze zdjęcia. A oto przecież nam chodzi. 🙂

Stylizacje

Przygotuj stylizacje, w których czujesz się mega kobieco. Mogą to być suknie, sukienki wieczorowe, koktajlowe, a może suknie bardziej zwiewne, eteryczne. Od sukienek najczęściej zaczynamy sesję, a w miarę jak się czujesz bezpieczniej i bardziej mi ufasz, to zaczynamy powoli zmieniać stylizacje na bardziej “skąpe”, jak na przykład sam seksowny sweterek z głębokim dekoltem lub luźno opadającym na ramię. Na deser zostawiamy bieliznę – gorsety i body zawsze pięknie wyglądają, niezależnie od wieku modelki.

Wybierając stylizację pamiętaj o kolorach, nie każdy kolor czy deseń pasuje do zdjęć typowo portretowych czy sensualnych. Zbyt wyraziste, albo w złej tonacji do Twojego typu urody, mogą spowodować dysonans na zdjęciach – i zamiast patrzeć na Twoją piękną twarz, będziemy podświadomie czuli, że coś nie gra, że coś odwraca uwagę od Ciebie. A tego przecież nie chcemy. Bo to Ty jesteś Gwiazdą – Twoje oczy, Twój uśmiech… a nie np. bluzka. 😉

W skrócie, co potrzebujesz (z listy wybierz maksymalnie 3 opcje): suknie, sukienki, sweterki, body, gorset, sexi haleczki, bielizna dwuczęściowa. Dodatki – biżuteria, perły, koronki, pióra, maski a’la Grey, i wszystko to, co Ciebie definiuje, a czujesz się w tym sexi.

Na sesję wybierz 3 stylizacje, na więcej stylizacji niestety nie mamy tyle czasu podczas mini sesji.

Odpoczynek, relaks, sen

Minimum dwa dni wcześniej wyśpij się porządnie, zrelaksuj, pomyśl o sobie, o swoich potrzebach, o tym kim jesteś. Bardzo często odkładamy relaks na inną okazję, a warto właśnie wykorzystać ten czas przed sesją i zadbać o siebie, o swój odpoczynek i odstresować ciało i umysł. Weź gorącą kąpiel, zapal aromatyzowane świeczki, wlej do wody swój ulubiony olejek, albo wsyp relaksującą sól… i odpręż się. A może zaprosisz partnera, żeby Ci pomasował stopy, albo plecy. Bądźcie w tych przygotowaniach razem, niech też poczuje, że to jest tak samo dobre i potrzebne dla Ciebie i dla niego. Pamiętaj, że bardzo często po sesjach sensualnych to partnerzy często na nowo odkrywają, co w Was tak bardzo kochają i jak bardzo piękne jesteście. 😀 Wiem co mówię. 😉

Makijaż, fryzura, inne przygotowania

Do makijażystki i fryzjerki przychodzicie bez makijażu, czyli saute i z umytymi włosami. Wszystko po to, żeby nie tracić czasu na zbędne czynności.

Przy sesji najlepiej sprawdzają się fryzury jak najprostsze, najczęściej wystarczą po prostu rozpuszczone włosy. Makijaż – nie powinien być „za ciężki”, najlepiej jeśli jest robiony przez kogoś, kto potrafi robić makijaż pod sesje zdjęciowe. Jeśli nie znasz takiej osoby, daj mi znać, polecę swoje zaufane makijażystki.

Koniecznie zwróć uwagę, żeby przed sesją nie nosić niczego obcisłego, co może zostawić ślady czy odciski na skórze(!).

Jeśli masz opaleniznę – koniecznie sprawdź, czy jest równomierna, czy nie masz białych śladów po stroju kąpielowym itp.

Samopoczucie i dobry nastrój

Ostatni punkt jest najważniejszy. Dobry nastrój. Jeśli coś z wcześniejszych rzeczy nawali, a Ty przyjedziesz mimo wszystko w cudownym nastroju, to to będzie magiczna sesja. Nie pozwól, żeby złe emocje wzięły górę. Pewnie pomyślałaś o tremie i stresie przed sesją?! To nic, to coś bardzo naturalnego… przyznam się, sama często czuję stres i tremę przed sesją, ale jak tylko poznam swoją modelkę, to zły czar pryska i wszystko układa się cudownie. Finalnie i moje Dziewczyny i ja świetnie się bawimy, a przy takiej ciepłej atmosferze i zaufaniu powstają perełki. Także dobrze się baw, bo to klucz do fantastycznej sesji.

Dodatkowe informacje:

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem komunikacji w okolicach sesji jest mesendżer FB. Proszę Cię więc, żebyś dodała Michała do znajomych:

Jeśli będzie trzeba Ci wysłać szybką wiadomość, to zrobimy to tędy lub przez SMS. Koniecznie sprawdzaj też mail.

Uwaga! Podczas sesji nie może być nikogo innego. Obecność innych osób (zwłaszcza bliskich) bardzo źle wpływa na sesję. Testowałam to wiele razy, zaufaj mi.

Wyśpij się dobrze i przyjedź w dobrym nastroju!!!
Bądź punktualnie! Koniecznie!!!

Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy, dzwoń do Michała: 505 268 700.